KATEGORIA A / A1 / A2 / AM, KATEGORIA B / B1 / E+B, KATEGORIA C / C+E / D, KATEGORIA T, KIEROWCA ZAWODOWY, OSK

Najlepszy prezent dla instruktora nauki jazdy.

Za zadany egzamin, a może na gwiazdkę?

To pytanie często pojawia się w mailach, które do nas piszecie. Zastanawiacie się co można podarować instruktorowi prawa jazdy.  Bliska wam osoba pracuje w Ośrodku Szkolenia Kierowców i zastanawiacie się co można kupić jej na gwiazdkę, imieniny, urodziny lub bez okazji. A może zdaliście właśnie pozytywnie egzamin, a zwykłe dziękuję wydaje się wam banalne. Bez względu na okazję mamy dla was kilka fajnych, sprawdzonych propozycji.

kalendarz terminarz
kalendarz terminarz dla instruktorów nauki jazdy na rok 2023

Kalendarz Instruktora.

Pierwsza to książkowy Kalendarz w twardej, eleganckiej oprawie. Bardzo solidnie wykonany, szyty więc częste otwieranie krzywdy mu nie zrobi. A jest po co go otwierać, każdy instruktor znajdzie tu to co najbardziej jest mu potrzebne przy prowadzeniu kursów. Na początek znaki drogowe z opisem, żeby były pod ręką w razie konieczności, tabela ograniczeń prędkości, plansze z silnikami najbardziej popularnych modeli samochodów spotykanych na egzaminach oraz długością drogi zatrzymania pojazdu. Dalej mamy listy kursantów, roczny plan pracy oraz tabele ułatwiające rozliczanie kursantów z liczby wyjeżdżonych godzin . Czyli wszystko co jest potrzebne, aby zostać zorganizowanym instruktorem.

Pomocnik instruktora

Niezbędnik Instruktora.

Kolejna nasza propozycja to super segregator, naszpikowany niezbędnymi akcesoriami i broszurami. Jak sama nazwa wskazuje są w nim tylko niezbędne pozycje. Przyda się zarówno osobie, która zaczyna swoją przygodę ze szkoleniem jak i instruktorowi z długoletnim stażem. To co z pewnością każdy posiadacz niezbędnika doceni to praktyczny szkicownik. Mamy tu kilkanaście powlekanych, ścieralnych kart, na których, za pomocą dołączonego markera i ściereczki, możemy narysować różne sytuacje w których kursant może się znaleźć na drodze. Na niektórych planszach, oprócz schematów znajdziemy znaki drogowe, które mogą występować w przedstawionej sytuacji. Jest to bardzo szybki sposób, żeby obrazowo wszystko pokazać i nie zaśmiecić samochodu kartkami. Poza szkicownikiem znajdziemy tu tablice znaków i sygnałów drogowych, Poradnik Metodyczny Instruktora, podstawowe zasady ruchu drogowego oraz Rozporządzenie 3 w 1. Wszystko oczywiście najaktualniejsze i spięte w segregatorze.

Przepisy Ruchu Drogowego Z. Drexler.

Książka idealna zarówno dla ekspertów, jak i dla osób które dopiero zgłębiają tajniki przepisowej jazy. Z pewnością większość z nas przechodzą ciarki na myśl o zrozumieniu przepisów Kodeksu Drogowego. Z tą książką nie tylko jest to możliwe, ale nawet łatwe i przyjemne 🙂

Voucher podarunkowy.

To nasza propozycja dla tych co nie mogą się zdecydować lub nie są pewni czy osoba, którą chcą obdarować nie jest szczęśliwym posiadaczem naszych podpowiedzi. Jeśli to właśnie ty nie martw się. To będzie bardzo dobry prezent, ponieważ od teraz to my się zajmiemy doborem czegoś odpowiedniego. A wybór mamy spory:) Do Ciebie już tylko należy decyzja, który voucher wybrać.

Dodaj komentarz