Korzystaj z najlepszych treści do edukowania młodych kierowców! Przekazanie wartościowej, aktualnej wiedzy w zrozumiały sposób jest kluczowe, by zrozumieć najważniejsze zasady zachowania w ruchu drogowym. Zbiór naszych materiałów dla OSK pomoże Ci efektywnie kształcić kursantów w Twojej szkole jazdy.

Oferujemy kompletny zestaw do nauki kategorii B oraz innych, dzięki czemu będziesz mógł kompetentnie szkolić nowych kierowców. Dostępne są merytorycznie dopracowane podręczniki, które przystępnie prezentują istotne informacje dotyczące budowy pojazdów, znaków drogowych, przepisów, zasad poruszania się po drogach i cennych porad. Nasze materiały dla OSK są sprawdzone przez wielu instruktorów i godne polecenia nie tylko ze względu na merytoryczne treści, ale również formę ułatwiającą naukę.

Do zestawów dołączona jest płyta z testami na kategorię B bądź możesz zakupić płyty osobno. Umieszczone na nich testy są wzorowane na prawdziwych egzaminach, więc z pewnością wzbogacą ofertę kształcenia w Twojej szkole.

Wyświetlanie 1–15 z 119 wyników